Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nasze media najsilniejszym szańcem wolności słowa

Dodano: 04/01/2024 - Numer 209 (01/2024)

Media Strefy Wolnego Słowa właśnie pokazały, iż mają wielki potencjał umożliwiający zbudowanie w polskiej debacie publicznej silnego przyczółka wolności słowa, który będzie skutecznie uderzał w propagandę koalicji 13 grudnia.

To ostatni numer miesięcznika „Nowe Państwo”, który przygotowujemy również w wersji papierowej. Duże koszty druku w połączeniu z kurczącą się siecią punktów dystrybucji zmusiły nas do skoncentrowania się na rozwoju elektronicznej sprzedaży naszego magazynu oraz – już niebawem – włączenia go do nowej oferty, jaką portal niezależna.pl zaproponuje swoim Czytelnikom. Dodatkowo wkraczamy w ciemne czasy dla wolności słowa w Polsce. Ekipa resetu z Rosją, która przejęła władzę w Polsce, dziś dokonuje jej ekspansji w sposób zupełnie pozakonstytucyjny. Media Strefy Wolnego Słowa właśnie pokazały, iż mają wielki potencjał umożliwiający zbudowanie w polskiej debacie publicznej silnego przyczółka wolności słowa, który będzie skutecznie uderzał w propagandę koalicji 13 grudnia.

Dziś widać także bardzo wyraźnie, jak silny jest nadal nurt resetu. Mimo ujawnienia tak wielu kompromitujących dokumentów, mimo wojny na Ukrainie i ludobójstwa dokonywanego przez Rosjan każdego dnia, ludzie kierujący polską politykę na tory podległości Kremlowi bezwstydnie powrócili na szczyty władzy w RP. Najwyraźniej z jakiegoś powodu powrócić musieli, mimo skompromitowania. I od razu wystartowali z niszczeniem wszystkiego, co putinowskie media wskazywały jako najgorsze

     
65%
pozostało do przeczytania: 35%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów www.panstwo.net

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@swsmedia.pl

W tym numerze