Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zbawienie przyjdzie przez oczyszczenie

Dodano: 03/11/2022 - Numer 11 (196)/2022
FOT.WIKIPEDIA
FOT.WIKIPEDIA

Wojna, pandemia, kryzys, szalejąca inflacja i co dalej? Wielu szuka wyjaśnienia i zastanawia się, kiedy to wszystko się skończy. Na uwadze zyskują tu prywatne objawienia Maryjne. Wynika z nich, że wkrótce nastąpi oczyszczenie świata. Duchowni jednak uspokajają – Bóg inaczej liczy czas niż my. W czasach ostatecznych żyjemy, odkąd Jezus wstąpił do Nieba. 

Jednak temat objawień, w których Matka Boża prosi o modlitwę, nawrócenie i ostrzega przed konsekwencją ludzkich grzechów, powraca wciąż jak bumerang. Tą konsekwencją miałoby być m.in. oczyszczenie świata zakończone trzema dniami ciemności, a po nich zwycięstwem Niepokalanego Serca Maryi nad złem. Coraz więcej słychać w przestrzeni publicznej głosów świeckich i duchownych, że owo oczyszczenie dotyczy obecnych czasów. Według nich to czasy ostateczne. 

Koniec czasów, ale nie koniec świata

Założyciel Kapłańskiego Ruchu Maryjnego, znany rekolekcjonista ks. Piotr Glas, popularyzuje wizje współczesnego włoskiego kapłana zmarłego w 2011 roku ks. Stefano Gobbi. Wizjonerowi miała objawiać się Matka Boża, która – jak podaje TV Republika – „wskazywała na niebezpieczeństwa, jakie grożą światu. Mówiła o zamęcie i niebezpieczeństwie, w jakim znajdzie się Kościół. Zapowiadała, że koniec świata może nadejść wkrótce i wzywała do pokuty oraz modlitwy”. Maryja podała pięć znaków rozpoznania czasów ostatecznych. To rozszerzanie się błędów, prowadzących do utraty wiary i odstępstwa; wojny, walki bratobójcze,

     
18%
pozostało do przeczytania: 82%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów www.panstwo.net

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@swsmedia.pl

W tym numerze