Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Święto wielkiej krwi dla putina

Dodano: 05/11/2023 - Numer 207 (11/2023)
FOT. AA/ABACA/PAP
FOT. AA/ABACA/PAP

Swoim niesprowokowanym atakiem na Ukrainę na dużą skalę putin i podwładni mu ludzie („niewolnicy, podnóżki, błoto Moskwy” – Taras Szewczenko) otworzyli puszkę Pandory, niszcząc międzynarodowy system bezpieczeństwa, zachęcając reżimy dyktatorskie do wszelkiego rodzaju przygód militarnych, siejąc chaos na świecie, podsycając nienawiść do Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników.

7 października 2023 roku ogólnorosyjski dyktator putin – czyli główny historyk, filozof, cieśla, tragarz, badacz, playboy, lotnik, ojciec narodów, a w istocie zbrodniarz wojenny, morderca, sadysta i łotr – obchodził kolejne urodziny. Naród wybrany przez Boga klękał przed nim pokornie, trzymając w rękach portrety Stepana Bandery, myśląc, że są to ikony z boskim obliczem samego władimira władimirowicza.

Właśnie tego dnia – w sobotę 7 października– w pustynnym i gorącym zakątku Bliskiego Wschodu, Putin otrzymał na urodziny cenny i oczekiwany prezent: terroryści z organizacji Hamas, będącej właścicielem Strefy Gazy, rozpoczęli wojnę przeciwko Izraelowi, zabili setki cywilów – dzieci, kobiety, młodych i starców – dopuściwszy się niespotykanej ludobójczej zbrodni, która przypomniała ludzkości najciemniejsze czasy nazistowskiego Holocaustu.

Władca rosji putin przyjął krwawy podarunek z radością: w końcu „kwestia żydowska” w jej hitlerowskim rozumieniu jest dziś bardzo niepokojąca dla dyktatora – podobnie jak „kwestia ukraińska i polska”.

Tradycja krwawych

     
15%
pozostało do przeczytania: 85%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów www.panstwo.net

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@swsmedia.pl

W tym numerze